کانکس نگهبانی و کیوسک حراستی

کانکس نگهبانی همانطور که از نام این نوع کانکس مشخص است جهت کاربری نگهبانی و بخش های امنیتی استفاده میشود. و عملاً بیشتر این کانکس ها برای مراکز که نیاز به به حراست، حفاظت و نگهبانی دارند استفاده میگردد. و در مقیاس کوچکتر ساخته میشوند. و در چند تیپ میشود کیوسک حراستی را اجرا نمود که به شرح ذیل میباشد.

انواع کانکس نگهبانی

با جنس ساندویچ پانل (کانکس پانلی) با عایق برودتی و حرارتی پلی یورتان جهت شرایط آب و هوای گرم و سرد با نمای سایدینگ طرح کانادایی، این تیپ از کانکس های نگهبانی اغلب در مراکزی به کار گرفته میشود. که به لحاظ بصری از دید خریدار حائز اهمیت میباشد. (مانند سفارت ها، مراکز خرید، بیمارستان هه) با نمای ورق گالوانیزه که بیشتر در کارگاه های بزرگ ساختمانی به کار میرود.

با نمای چوبی از جنس به کار رفته ترموود فلاندی که در مراکزی به کار میرود. که ایجاد یک المان شهری را داشته باشد. با نمای فایبرگلاس با نمای کامپوزیت آلومینومی در طرح ها و رنگ های مختلف. با نمای دکوراتیو با نمای سمنت برد فناوری شده در طرح های چوبی که ما در توضیحات تک تک کانکس های نگهبانی و حراستی فوق خواهیم پرداخت.

ابعاد کانکس نگهبانی

ابعاد کانکس نگهبانی عموماً ۱٫۵۰×۱٫۵۰ متر، ۲×۱٫۵ متر،۲×۲ متر، ۲×۲٫۵۰ متر، ۲٫۵۰×۲٫۵۰ متر، ۳×۳ متر، ۲٫۴۰×۴ متر  و… ساخته میشود. لازم بذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود کیوسک های نگهبانی را در ابعاد بزرگتر به صورت سوئیت نگهبانی اجرا نمود. و در متراژ آن ساختار شکنی  به متراژ ذیل اجرا نمود ۲٫۴۰×۴ و ۲٫۴۰×۶ و…

امکانات کانکس نگهبانی

میتوان جهت رفاه در این کانکس سرویس بهداشتی، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود. کیوسک نگهبانی با کاملاً عایق (Insulation) باشند. تا بهره بردار در فضایی ایده آل از این کانکس حراستی استفاده کند.

کاربرد

کانکس نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمان ها، نهاد ها، اورگان های دولتی، شرکت ها، کارخانجات، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده میشود. تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط بیرون اشراف داشه باشد.

کانکس های نگهبانی اغلباً دارای پنجره های بزرگ هستند. تا دید ۳۶۰ درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد. سازه نگهبانی یا کیوسک های حراستی همانطور که به بعضی از آنها معرف حضورتان گردید. از جزئیات مختص خود برخوردار هستند.

این سازه نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه اصولاً در کارگاه های ساختمانی و عملیاتی نصب میگردد. تا فرد قابلیت نگهبانی از محیط پیرامون کارگاه را داشته باشد. حتی ورود و خروج کارگران و مهندسین را زیر نظر داشته باشد. که خود در ابعاد مختلفی قابل اجرا است. به طور مثال از ابعاد ۱٫۵۰×۱٫۵۰ میتوان اجرا کرد. تا به ابعاد بزرگتر.

مشخصات فنی

  • نمای کانکس از ورق گالوانیرزه، شاسی از تیر آهن IPE نمره ۱۴ و با پروفیل های متوسط ساخته میشود.
  • نمای داخلی از pvc میباشد.
  • درب و پنجره ها آلومینومی است. در صورت نیاز و درخواست میتوان مشخصات فوق را تغییر داد. و در و پنجره ها را UPVC کرد.

کانکس نگهبانی سایدینگ

  • کانکس نگهبانی با نمای سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت دکوراتیو یکی دیگر از کانکس و کیوسک حراستی ساخت شرکت کانکس لند میباشد. اصولاً سازه نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت فایبردکوراتیو را در محل ها و مکان های که دارای دید بصری است استفاده میکنند. مانند شهرک های مسکونی یا پاساژها و سنترهای خرید.
  • ما حتی نمونه های مشابه را برای سفارت اتریش نیز اجرا کردیم. شاسی کیوسک های نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی از تیرآهن نمره ۱۴ و درب و پنجره ها کاملاً UPVC با عایق استایرن. نمای داخلی PVC روکشدار طرح چوب و پروفیل های سنگین میباشد.
  • ابعاد کانکس و کیوسک حراستی سایدینگ از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ ساخته میشود. تا ابعاد مورد دلخواه مشتری. کانکس نگهبانی و کیوسک نگهبانی پانلی (ساندویچ پانل) که اصولاً برای شرایط آب و هوایی خاص (شرجی، خورنده، سرد و گرم) ساخته میشود. و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) میباشد.
  • درب و پنجره ها کاملاً UPVC میباشد. نمای بیرونی و داخلی از ساندویچ پانل چهار سانتیمتری با عایق پلی یورتان با دانسیته ۴۰ میباشد. شاسی تیرآهن IPE نمره ۱۴ یا ۱۶ پروفیل های کاملا سنگین و کیوسک نگهبانی ورق کاملاً اپوکسی که کاملاً ایزولاسیون میشود.
  • ابعاد از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ اجرا میگردد. تا ابعاد دلخواه مشتری محترم. کانکس های لوکس که با نمای کاپوزیت آلومینومی یا ترموود ساخته میشود. اصولاً خود دارای مزیت المان شهری میباشد. اصولاً کانکس نگهبانی با نمای ترموود و کامپوزیت را برای مکان هایی که زیبایی محل حراست برایشان مهم است استفاده میکنند.
  • مانند ورودی هتل ها، شرکت های بین الملی، فرودگاه ها و…. که هرکدام را به صورت جدی نیز میتوان کار کرد. یعنی کانکس نگهبانی کامپوزیت یا نگهبانی ترموود. جزئیات اجرای سازه نگهبانی کامپوزیت ترموود به یک شکل است.