کانکس پرسنلی

یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس لند کانکس پرسنلی است که اصولاً این کانکس ظاهری بسیار ساده مشابه کانکس های معمولی دارد اما از این کانکس ساده می توان استفاده های بسیاری داشت و این کانکس جوابگوی نیاز های متفاوتی بوده و دارای امکانات پیش فرضی می باشند که به راحتی چندین نیاز کاربری را مرتفع می کند.

انواع کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی به ۴ چهار دسته تقسیم می شود:

کانکس پرسنلی با متریال سنگین، کانکس پرسنلی با متریال سبک، کانکس پرسنلی با ساندویچ پانلی و کانکس پرسنلی با نمای سایدینگ که هر کدام دارای کیفیت مخصوص خود می باشد. معمولاً کانکس ساندویچ پانل نیز برای مناطق سخت اقلیمی می باشد و کانکس های معمولی برای شرایط آب و هوایی معمولی و اگر کانکس زیبا بخواهد از کانکس با نمای سایدینگ استفاده می شود.

مزیت کانکس پرسنلی

کانکس پرسنلی از مزایای مخصوص خود برخوردار است که از مزایای کانکس پرسنلی می توان به آماده بودن آنها اشاره نمود که باعث تسریع در خرید یا تجهیز کارگاه شده، قابلیت تغییر کاربری آن در یک مجموعه به عنوان مثال از کاربری اداری به اسکان کارگری، قیمت مناسب کانکس پرسنلی و قابلیت تعمیر یا ترمیم آسان آن در مواقع نیاز می باشد که این سازه را به پر کاربرد ترین نوع کانکس تبدیل کرده است.

کاربری کانکس پرسنلی

کاربری کانکس پرسنلی به دلیل رعایت بسیاری از نیاز های پیش فرض برای یک مکان اسکان موقت در کانکس پرسنلی از آن در موارد مختلفی استفاده می شود که می توان استفاده در کارگاه های عمرانی و ساختمانی را یکی از پر مصرف ترین مکان های این سازه ها دانست که هم به عنوان دفتر اداری، هم به عنوان اتاق استراحت پرسنل و هم گاها برای نگهبانی استفاده می شود. از دیگر موارد استفاده آن می توان به استفاده به عنوان کانکس سرایداری در ملک های شخصی، استفاده در مواقع زلزله برای کمک به آسیب دیدگان ، کاربرد های امدادی و کارخانه ای ، انبار و اتاق کنترل نیز اشاره نمود.