کانکس کافی شاپ

آیا با کانکس کافی شاپ آشنایی دارید ؟

آیا می دانید یکی از بهترین منابع کسب درآمد که امروزه با رشد بالایی متقاضیان در دنیا روبرو بوده کانکس کافی شاپ است  که کشور عزیزمان ایران از این موضوع  مستثنی نبود و کانکس کافی شاپ نیز در ایران از متقاضیان بالای برخوردار است.

حال شرکت کانکس لند برای شما عزیزان یک پیشنهاد پول ساز دارد و آن ارائه محصولی به نام کانکس کافی شاپ است. کانکس کافی شاپ دارای شرایط و امکانات خاصی است که ما به تک تک آنها می پردازیم یکی از شرایط موادی و مصالحی است در کانکس کافی شاپ بکار می رود می باشد که می بایست مورد تایید قوانین وزارت بهداشت باشد و کاملاً باید قابل شستشو باشد.
بطور کلی  می توان کانکس کافی شاپ را  به دو دسته تقسیم می شود. کانکس کافی شاپ ثابت و کانکس کافی شاپ سیار چرخدار  (AV) که هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند که ما به آنها می پردازیم .
کانکس کافی شاپ ثابت همانطور که از نام این کانکس پیداست در یک مکان خاص و ثابت استقرار پیدا می کند. نکته حائز اهمیت این است جهت استقرار کانکس کافی شاپ ثابت نیاز به مجوز از طرف شهرداری می باشد که اجازه اسکان کانکس کافی شاپ باید از این سازمان داده شود. این سازه معمولاً دارای ابعاد بزرگ و برای نصب بصورت دائم در مدت زمان زیادی درون مجموعه هایی مانند پارک ها و یا دانشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته و ابعاد بزرگ آن نیز برای این می باشد که می بایست دو بخش آماده سازی و پذیرایی را در خود جای دهد.مابین بیرونی کانکس کافی شاپ ثابت برای همخوانی بیشتر با نوع کاربری و ایجاد حس فضایی دنج و آرامش بخش معمولاً از متریال چوب بوده که خود می تواند از نوع ترمو یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب با رنگ شاپان باشد. نوع ترمو کمی زیبا تر ولی از لحاظ هزینه کمی بیشتر است.

مشخصات کانکس کافی شاپ ثابت

شاسی از تیرآهن IPE نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با ابعاد و متراژ متغیر می باشد و کاملاً ضد زنگ کامل و نمای بیرونی کانکس کافی شاپ بیشتر متناسب با فضای بهربرداری می بایست از متریال چوب بوده که خود می تواند از نوع ترمو یا چوب روس یا سمنت برد طرح چوب با رنگ شاپان باشد. استراکچر از پروفیل های ۴۰×۴۰و ۴۰×۸۰ رایج در بازار با ضخامت ۲ کاملاً ضد زنگ و نمای داخلی را می توان از PVC طرح چوب و یا از ورق استیل نگیر اجرا نمود که متناسب با شرایط و قوانین بهداشت باشد و کف کانکس کافی شاپ از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی و کفش ور جهت شستشو و درب و پنجره ها از جنس UPVC طرح چوب یا سفید با شیشه دوجداره با یرآق آلات استاندارد ایرانی و سیستم الکتریکال بصورت رو کار و با نورپردازی کامل جهت زیبایی با چراغ های SMD  و هالوژن می باشد.

مشتریان همیشه در مورد امکانات کانکس کافی شاپ سوالاتی می پرسند که در پاسخ به این پرسش ها باید بگوئیم که برای نوع سیار می بایست بدنه داخلی و سقف از نوع متریال استیل ضد خش و همچنین تمامی متعلقات مانند کابینت و سینک نیز از همین مصالح باشد چرا که هم بهداشتی و قابل شستشو بوده و هم از نظر سازمان های مرتبط با مواد غذایی مورد تائید می باشد اما از طرفی باعث بالا رفتن هزینه های تمام شده کار تا حدود دو برابر نیز می گردد.تعبیه مخزن آب ، سینک و مخزن تخلیه آب نیز برای آن اجباری بوده که تولید کننده می بایست آنها را در هنگام ساخت کانکس کافی شاپ سیار در آن تعبیه کند. تجهیزات داخلی حتی الامکان بعهده خریدار است ولی شرکت کانکس لند این کار را برای مشتریان عزیز راحت تر کرده و ما آمادگی خود را برای تجهیز کردن کانکس کافی شما اعلام می داریم.

کانکس کافی شاپ سیار چیست ؟

خصوصیات نوع سیار به این صورت است که معمولاً دارای ابعاد کوچکتری بوده چرا که می بایست در هنگام حمل استاندارد ابعاد رعایت شده باشد. این سازه بر روی دو محور چرخدار و اکسل قرار گرفته که می توان آن را به وسیله یک خودروی باری نیز از محلی به محل دیگر جابجا نمود. اصلی ترین تفاوت کانکس کافی شاپ سیار با نوع ثابت این است که در نوع سیار به علت کمبود فضای داخلی ، محل پذیرایی از مشتریان در بیرون سازه و معمولا روی میز صندلی هایی که جلوی سازه برای این منظور قرار گرفته می باشد اما در نوع ثابت به علت بزرگ بودن فضا مانند یک واحد مغازه ای کامل ، میز و صندلی های پذیرایی نیز درون آن جای داده شده است.کانکس کافی شاپ سیار از چرخ ، اکسل، مالبند ، کورپی  و شاسی کشی با ساندویچ پانل و نمای داخلی استیل نگیر و کف از آلومینیوم آجدار اجرا می گردد.

مجوز کانکس کافی شاپ سیار

اخذ مجوز برای قرار دادن کانکس کافی شاپ سیار در فضای شهری و مکان های عمومی از طریق سازمان های مرتبط صورت می گیرد.بطور مثال وقتی سازه را بخواهیم درون یک شهر بازی یا پارک بزرگ مانند بوستان آب و آتش در تهران قرار دهیم می بایست از مدیر پارک این مجوز را دریافت کنیم و در برخی موارد نیز این فضا ها را کرایه می دهند. اما وقتی می خواهیم در خیابان و در تقاطع خاصی از آن استفاده کنیم می بایست از شهرداری منطقه مجوز های لازم را بگیریم.پس برای استفاده از این نوع کانکس در هر محلی می بایست از سازمان و اداره مربوط به همان منطقه مجوز های لازم برای قرار دادن کانکس کافی شاپ را دریافت کرده و سپس سازه را به محل حمل کرد.

قیمت کانکس کافی شاپ

قیمت کانکس کافی شاپ چرخدار و ثابت  بر اساس نوع متریال و نحوه طراحی متفاوت است و متراژ نیز در کانکس چرخدار متحرک و ثابت نیز تاثیر گذار است. جهت اطلاع بیشتر در خصوص کانکس کافی شاپ سیار و ثابت با شرکت کانکس لند تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند.